banner_solutions_1

Rozwiązania

Capture to process

rozwiązania-Capture to process-obrazek1

Point of Origination – Rozwiązanie Kofax pozyskuje informację w miejscu jej powstania, tak szybko jak jest dostępna. Za pomocą skanerów w miejscu otrzymywania dokumentów, z domu klienta (za pomocą Kofax Web Capture), z telefonów albo urządzeń mobilnych (za pomocą Kofax Mobile Capture). Kofax następnie automatyzuje i dynamicznie zarządza obiegiem tej informacji w organizacji.

Touchless Processing – rozwiązanie automatycznie:

  • Rozpoznaje wszystkie dokumenty i informacje które przychodzą do organizacji bez względu na format w jakim dotarły.
  • Klasyfikuje dokumenty aby zapewnić najbardziej odpowiedni sposób obsługi dokumentu.
  • Separuje rozpoznane dokumenty aby pominąć krok manualnej separacji dokumentów.
  • Odczytuje informacje zawarte na dokumentach aby wyeliminować czasochłonną I kosztowną czynność manualnego przepisywania danych.
  • Waliduje informacje rozpoznane na dokumentach zgodnie z przyjętymi regułami biznesowymi aby zapewnić wymaganą dokładność.
  • Komunikuje się z aplikacjami, urządzeniami, i użytkownikami aby otrzymywać I dostarczać dokumenty, informacje, alerty i powiadomienia.
  • Dostarcza informacje do odpowiednich osób i systemów w celu podjęcia odpowiednich akcji.

Kofax Enterprise Ready – rozwiązanie łatwo integruje się z aktualną infrastrukturą IT, w tym aplikacjami takimi jak systemy ERP, CRM, ECM oraz innymi rozwiązaniami BPM zapewniając tym samym naszym klientom profesjonalne i skalowalne rozwiązanie. Wbudowana integracja pomiędzy funkcjami automatycznego rozpoznania informacji a funkcjami jej procesowania w Kofax zapewnia szybkie i proste wykorzystanie przewag produktu w Twoim biznesie (bez czasochłonnych i skomplikowanych zadań integracyjnych).

Partnerzy

kofax_partner_gold
basware_2
Interim_LEX_Primary_Logo_Large_CMYK
O nas
Efematic powstał z doświadczenia osób na co dzień mierzących się z problemami automatyzacji procesów w korporacjach. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, optymalizujemy procesy pozwalając oszczędzić czas i pieniądze.