banner_about_us

O nas

Efematic powstał z doświadczenia osób na co dzień mierzących się z problemami automatyzacji procesów w korporacjach i ograniczaniu kosztów wynikających z powtarzalnych manualnych czynności. Korzystając z naszej wiedzy i znajomości zaawansowanych technologii naszych partnerów, firm Kofax i Basware, stworzyliśmy dedykowane rozwiązania pozwalające zautomatyzować proces przetwarzania dokumentów oraz faktur i oszczędzić nawet do 60% czasu i pracy na to poświęcanej.

Wielokrotnie spotykaliśmy się z problemami automatyzacji przetwarzania faktur zarówno w średniej wielkości firmach czy biurach rachunkowych i korporacjach. Po kolejnym tego typu zapytaniu postanowiliśmy stworzyć dedykowane narzędzie rozwiązujące ten problem i złożyliśmy wniosek o dotację unijną. Projekt okazał się nie tylko potrzebny, ale również innowacyjny Mamy nadzieję, że teraz przydatność naszego rozwiązania potwierdzą zadowoleni klienci.
Marcin Miller, CEO Efematic

Aby dostarczać naszym klientom najlepszą technologię stosowaną obecnie na świecie, współpracujemy ze światowymi liderami:

basware_2

Basware jest światowym liderem automatyzacji procesu Purchase-to-Pay. Basware dostarcza rozwiązania dla dwóch kluczowych procesów finansowych – Purchase-to-Pay i zarządzania finansami. Posiadając ponad 1 500 klientów i 850 000 użytkowników w ponad 50 krajach, Basware jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań z obszaru Purchase-to-Pay. Baza klientów Basware obejmuje przedstawicieli wszystkich branż, od usług finansowych, przez produkcję, farmację i opiekę zdrowotną do branży telekomunikacyjnej, lotniczej, jak i usługowej. Zwiększ szybko i łatwo efektywność swojej organizacji poprzez automatyzację krytycznych procesów biznesowych.

kofax

Kofax to wiodący dostawca rozwiązań służących do automatyzacji procesów opartych o dokumenty.Kofax, od ponad 20 lat, dostarcza rozwiązania usprawniające przepływ informacji w całej organizacji poprzez zarządzanie przetwarzaniem i wymianą informacji zarówno papierowych, jak i elektronicznych w zdecydowanie bardziej szybszy, dokładniejszy i efektywny kosztowo sposób. Rozwiązania te zapewniają szybki zwrot z inwestycji dla tysięcy klientów z sektora usług finansowych, administracji publicznej, przedsiębiorstw zajmujących się outsourcingiem procesów biznesowych, czy spółek z sektora opieki zdrowotnej, czy też branży ubezpieczeniowej.

System zdalnego rozpoznania faktur został przygotowany w ramach projektu: “Wdrożenie innowacyjnej e-usługi do obsługi procesu zobowiązań”, realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach:

Programu: Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka (www.poig.gov.pl)

Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki

Działanie 8.1: Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej

Pod nadzorem:

Instytucja Zarządzająca: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego (www.mrr.gov.pl) Instytucje Pośredniczące: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (www.mswia.gov.pl) Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (www.parp.gov.pl) Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie (www.wmarr.olsztyn.pl)

Beneficjent: Efematic sp. z o.o.

parp
Klienci
axa_color
zywiec_color
skandia_color
nordwalk_color
Nowe w bazie wiedzy